Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Tarp pateiktų projektų - inovatyvūs socialiniai verslai
2019-06-20, Naujienos

Birželio 14 d. baigėsi III kvietimas teikti vietos projektų paraiškas. iš viso gauti 6 vietos projektai. 2 iš jų - itint inovatyvūs. Startuolės - Kriaunų ir Kairelių bendruomenės - pirmosios rajone bandys vystyti bendruomeninį socialinį verslą.

Skaityti daugiau

Rajono valdžioje 2 VVG nariai
2019-06-20, Naujienos

Birželio 17 d. Rokiškio mero Ramūno Godeliausko patarėjo pareigas pradėjo eiti VVG narys, buvęs Seimo narys Vytautas Saulis
Birželio 12 d. Rokiškio rajono savivaldybės adminstracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas darbą pradėjo išrinktas rajono tarybos.

 

 

 

Skaityti daugiau

Rūpestis socialiniu įvaizdžiu
Naujienos

Dvi savivaldybės tarptautinės partnerės - Rokiškio ir Viesitės (Latvijos Respublika) dirba prie idėjos sukurti socialinės įtraukties vertinimo įrankį. Šiame darbe aktyviai dalyvauja ir Rokiškio rajono vietos veiklos grupė.

Projektą „Tvarios, bendraujančios ir aktyvios Viesytės ir Rokiškio bendruomenės“ finansuoja pasienio tarp Lietuvos ir Latvijos kaimynystės programa.

Projekto koordinatorės Daina ir Ieva pristatė sukurtą algoritmą.

Skaityti daugiau

ŽŪM išdalino paramą bendruomenėms
2019-06-11, Naujienos

 

Žemės ūkio ministerija paskirstė paramos lėšas bendruomeniniams projektams.

Paramą gaus ir 8 Rokiškio rajono bendruomenės. Materialinės bazės stiprinimui lėšų gaus Onuškio kaimo bendruomenė, viešąsias erdves tvarkysis Kazliškio ir Sriubiškių kaimų bendruomenė, renginius organizuos Konstantinavos bendruomenės santalka, Skemų, Duokiškio, Kavoliškio ir Lailūnų bendruomenės. Iš viso į rajoną nevyriausybininkai pritrauks beveik 20 000 EUR paramos lėšų.

 

Skaityti daugiau

Išskirtinė Izraelio ambasadoriaus dovana

Gegužės 23 d. šį sekmadienį Rokiškio karšto muziejuje nuo 18 val koncertuos prima dainininkė Gal De Paz. 33-ejų dainininkė Gal De Paz yra vienas unikaliausių ir gražiausių balsų Izraelyje, kartu su muzikos grupėmis „The Paz Band“ ir „Lucille Crew“ apkeliavusi didžiausius Europos festivalius. Atlikėja kuria ir atlieka dainas nuo 10 metų. 

Koncertą dovanoja Izraelio ambasada Lietuvoje, todėl jis yra nemokamas. Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

 

Kriaunos pradeda turizmo sezoną

Birželio 21 d. 19 val. Kriaunų paplūdimyje vyks Kriaunų turizmo sezono  atidarymo šventė. Bus paleistas plaukioti po Sartų ežerą plaustas, pristatyti maršrutai po apylinkes.

Kriaunų ir Lašų bendruomenės kvies susipažinti ir pasivaišinti. Vyks gražiausių sodybų konkurso nugalėtojų pagerbimas. Nuotaikingą komediją „Varnalėšos“ (rež. E. Daugnora).

rodys Rokiškio kultūros centro teatras spektaklį kartu su Kriaunų kapela ir šokių kolektyvu „Atgalias“. Bus šimoniškių moterų vokalinis ansamblis „Šilagėlė“ (vad. V. Skupienė) ir  rokiškėnų vyrų vokalinis ansamblis (vad. A. Bagdonas). O kazliškėnai atveža dūminę- aromaterapinę pirtį (vad. S. Šerepkienė).

Partizaniškos Joninės Birželio sukilimo datai

Tradiciniais renginiais birželio 21-22 d. obeliečiai ir partizaninio judėjimo atminties saugotojai Obeliuose minės 78-ąsias 1941 metų birželio sukilimo metines. Obeliai vienintelė Lietuvoje gyvenvietė 1942 m. Birželio sukilimo aukų atminimą įprasminusi didingu paminklu.

 

Jubiliejinė pirčių diena - su nauju rekordu

Birželio 15-ąją Rokiškyje - Lietuvos kultūros sostinėje, vyko dešimtoji tarptautinė pirčių diena „Duodam garo Rokišky“. „Velykalnio“ bendruomenės parke pasiektas pasiekiant naujas šalies rekordas -  vienu metu susikibusi žmonių grandinėlė iškėlė net 520 vantų. Ankstesnėse pirčių šventėse buvo iškelta kiek daugiau nei 300 vantų. Apie pirčių dieną Rokiškyje pasakoja Rokiškio rajono laikršatis "Gimtasis Rokiškis" (plačiau skaitykite - spausti čia)

 Pėrėsi net Kalėda... (Gimtojo Rokiškio foto)

Pandėlio gimnazija – pilietiškumo iniciatyvos nugalėtoja

Pandėlio gimnazijos iniciatyva surengta Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos šventė tapo šiemetinių Nacionalinių jaunimo pilietiškumo apdovanojimų „Tėvyne mūsų” nugalėtoja..

Daugiau informacijos "Rokiškio Sirenoje"

 

Vasaros naktys. Mūsų naktys - festivalis jaunimui

Birželio 28-30 dienomis prie Rokiškio kultūros centro vyks vasaros kultūros ir meno festivalis jaunimui "Vasaros naktys. Mūsų naktys".
Programoje įvairios dizaino, teatro, graffiti, muzikinės dirbtuvės, paskaitos, diskusijos, koncertai, improvizaicijų šou, filmas, atvira virtuvė bei atrakcijonai.

Pakriauna paminėjo gimtadienį

Kaimo bendruomenė "Pakriauna" birželio 8 d. paminėjo 15-os metų gimtadienį. Susirinko nemažas bičiulių burys - bendruomenės iš Alekdandravėlės, Kairelių, Laibgalių, Subatės (Latvija). Sukaktuvininkus sveikino kraštiečiai, rajono tarybos nariai, kutūros specialistai, Rokiškio rajono vietos veiklos grupė. "Pakriaunos" bendruomenės jaunimas rodė savo išskirtinius talentus, o Subatės moterys pademonstravo, kad neįmantriam, bet uždegančiam šokiui, metai užkardos į sceną ir žiūrovų širdis nenuleidžia. Taip pat su savo kocertine programa Pakriauniuose šėlo gerokai atsinaujinusi ir atlikėjais ir instrumentais Aleksaksandravėlės kaimo kapela. Už dėmesį ir sveikinimus "Pakriaunos" moterys šventės dalyvius palepino išskirtiniais patiekalais - farširuotomis lydekomis, šonkaulių kelmais ir kitais delikatesais. Žinoma buvo ir namuose keptas gimtadienio tortas.

Prenumeruoti

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai