Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Obelių gimnazijoje - apie Mykolą Römerį ir jo atminimą
2019-10-16, Naujienos

Penktadienį, spalio 11 dieną, Obelių gimnazijoje vyko susitikimas - diskusija apie kraštietį profesorių Mykolą Römerį ir jo atminimo žymenis. Organizatorių iniciatyva į renginį atvyko ir su gimnazistais diskutavo M. Römerio artimieji, istorikai, savivaldos atstovai, nevyriausybinių organizacijų vadovai.


Susitikimo - diskusijos svečiai sustojo bendrai nuotraukai prie stendo profesoriui Mykolui Römeriui. Mildos Ulevičienės foto.
Iš kairės: istorikas Giedrius Kujelis, Rokiškio rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė - Vilimienė, Kriaunų seniūnas Arvydas Rudinskas, Vytautas Vitkauskas, Darius Vitkauskas, Jadvyga (Römerytė) Vitkauskienė, mokslininkas Rimantas Miknys, Rokiškio rajono tarybos narė Diana Meškauskienė, Juozo ir Alfonso Keliuočių palikimo studijų centro direktorė Alicija Matiukienė, Rokiškio rajono tarybos narys Egidijus Vilimas, Obelių gimnazijos direktorė Neringa Ragelienė, Kunigo švietėjo Jono Katelės labdaros ir paramos fondo valdytojas Leonardas Šablisnkas

Skaityti daugiau

Konferencija Römerio atminimui
2019-10-02, Naujienos

Spalio 11 dieną, 11 val. Obelių gimanizjoje vyks susitikimas - diskusija apie kraštietį profesorių Mykolą Römerį ir jo atminimo žymenis.
Renginį organizuojaRokiškio r. VVG kartu su Obelių gimnazija, Lietuvos istorijos institutu, Kunigo švietėjo Jono Katelės labdaros ir paramos fondu, Juozo ir ALfonso Keliuočių plaikimo studijų centru.

Skaityti daugiau

Piligrimai Kriaunose: įvairioms konfesijoms svarbus kraštas
2019-09-30, Naujienos

Projekto "Kultūros piligrimų kryptis - Rokiškio kraštas" parodos - koncertai tęsia kelionę po Rokiškio kraštą. Šį sekmadienį, rugsėjo 29 d. renginys įvyko Kriaunų bažnyčioje.

Rokiškio r. VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė - Vilimienė pristatė maršrutą.
Giedriaus Kujelio ir Mildos Ulevičienės foto.

Skaityti daugiau

Dar penki vietos projektai
Naujienos, 2019-09-13

Rugsėjo 12 d. pasibaigė ketvirtasis vietos projektų surinkimo etapas vietos veiklos grupės strategijai įgyvendinti. VVG sulaukė 5 vietos projektų pagal priemonės "Ūkio ir verslo plėtra" veiklos sritis: verslui pradėti ir verslui plėtoti (atitinkamai 3 ir 2 vietos projektų).

Mildos Ulevičienės foto. VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė (kairėje) ir pirmoji paraišką pateikusi Jūratė Seibutienė.

 

 

Skaityti daugiau

Bukletas apie veiklas šventiniu laikotarpiu

Kultūros, sporto ir švietimo skyrius planuoja spausdinti bendrą kultūros lauko informacinį bukletą apie veiklas/renginius šventiniu laikotarpiu nuo 2019 -11-29 iki 2020-01-06 ir kviečia atsiųsti informaciją apie renginius/veiklas, kuri galėtų būti viešinama tikintis sulaukti daugiau lankytojų. Informacijos laukiama iki spalio 28 dienos pabaigos. Daugiau informacijos teirautis Irenos Matelienės i.mateliene@post.rokiskis.lt 

Sakralinis maršrutas: ateik, sužinok ir pasidžiauk

Spalio 27 d. (sekmadienį) 13 val.  kelionę po rajoną tęsia sakralinio maršruto po Rokiškio rajoną paroda-koncertas. Į renginį kviečiami Jūžintų krašto ir aplinkinių vietovių žmonės. Renginyje vizualiais stendais bus pristatomas maršrutas, vyks neilga diskusija apie unikalią Jūžintų bažnyčią, savo kūryba džiugins Vilija Radvilė.

Piligrimų maršruto idėją remia Lietuvos kultūros taryba ir Rokiškio rajono savivaldybė. Idėją įgyvendina Rokiškio rajono vietos veiklos grupė su partneriais Rokiškio krašto muziejumi, ir kaimų, miestelių bendruomenėmis.

Renginių kalendorius:
Rugsėjo 8 d. Panemunio bažnyčioje po Šv. Mišių. Mišių pradžia 13.30 val.
Rugsėjo 14 d. Salų bažnyčioje po Šv. Mišių. Mišių pradžia 13 val.
Rugsėjo 29 d. Kriaunų bažnyčioje po Šv. Mišių. Mišių pradžia 10 val.
Spalio 12 d.
18 val. Kamajų bažnyčioje. 
Spalio 20 d. Panemunėlio bažnyčioje po Šv. Mišių.
Spalio 27 d. 13 val. Jūžintų seniūnijos salėje.
Lapkričio 1 d. Onuškio bažnyčioje po Šv. Mišių.
Gruodžio 1 d. Rokiškyje.

Žemdirbių šventė

Rokiškio rajono savivaldybės žėmės ūkio skyrius ir Rokiškio ūkininkų sąjunga kviečia į tradicinę rajono žemdirbių šventę, kuri vyks lapkričio 8 d. 12 val. kultūros centre.

Savaitė saugaus važiavimo prevencijai sustiprinti

Lietuvos kelių policijos tarnyba perspėjo, kad jau nuo spalio 7-osios pareigūnai ypatingą dėmesį skirs vairuotojų ir keleivių privalomų saugos priemonių naudojimui.

Bus stebima, ar vairuotojai ir keleiviai važiuoja segėdami saugos diržus. Saugos diržų nesegėjimas vairuotojams ar keleiviams užtraukia baudą nuo 30 iki 50 eurų. Pakartotinai padarius pažeidimą, bauda yra 30–90 eurų, jei prasižengia vairuotojas, jam gali būti atimta teisė vairuoti 1–2 mėnesiams.

Taip pat pareigūnai tikrins, ar tėvai, vežantys vaikus, naudoja specialias vaikiškas kėdutes. Pagal Kelių eismo taisyklės, jei vaiko ūgis nesiekia 135 cm, jam būtina speciali kėdutė. Nesilaikymas reikalavimų užtraukia baudą - 29–87 eurų.

Dviratininkai, vežantys ant dviračio vaikus, juos turi sodinti ne tik į specialią kėdutę, bet ir uždėti vaikui šalmą. Beje, šalmai būtini nepilnamečiui, važiuojančiam dviračiu ar elektriniu paspirtuku.

Spektalis apie Marcelę Kubiliūtę

Režisierė Neringa Danienė spalio 11 d. pristato premjerą – spektaklį apie Marcelę Kubiliūtę, iš Rokiškio krašto kilusią žvalgybos žvaigždę. Ji – mūsų krašte gimusi ir augusi įžymybė, kurios charakterio formavimuisi ir gyvenimo keliui milžinišką įtaką padarė Panemunėlio klebonas, lietuvybės skleidėjas ir puoselėtojas kunigas Jonas Katelė. Prieš šimtą, rugsėjo 28 d., M. Kubiliūtė išvogė slaptus dokumentas ir taip sužlugdė prieš lietuvius rengiamą lenkų sąmokslą...
Daugiau skaitykite "Gimtajame..."

Repeticijos momentas. "Gimtojo Rokiškio" foto

Rokiškėnai - mokyklų sporto žaidynių nugalėtojai

Rugsėjo 19 d. Vilniuje vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių mokyklų nugalėtojų apdovanojimai. Vilniuje Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo praėjusio sezono Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojus - gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinio ugdymo klasių grupėje I vietos laimėtoja tapo Rokiškio Senamiesčio progimnazija (pradinių klasių mokinių komanda, vadovaujama trenerio Remigijaus Beconio).
Kaimo vietovių gimnazijų, vidurinių mokyklų grupėje III vietos laimėtoja tapo Rokiškio raj. Juodupės gimnazija (mokyklos rinktinė, vadovai Valdas Barzdonis, Valdas Savickas, Regina Barauskienė).

Perkančioji ar neperkančioji organizacija

Neretai pareiškėjams ir paramos gavėjams, kurie yra juridiniai asmenys, kyla klausimas, koks yra jų, kaip juridinių asmenų, statusas vykdant pirkimų procedūras. Nacionalinė mokėjimo agentūra informuoja, kad Viešųjų pirkimų tarnyba, siekdama atsakyti į juridiniams asmenims kylančius klausimus, susijusius su prisiskyrimu prie perkančiųjų ar neperkančiųjų organizacijų, yra pateikusi išaiškinimą. Išaiškinimą rasite čia

Prenumeruoti

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai