Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Bendruomenėse“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Diskusija apie socialinius verslus

Lapkričio 10 d. bendradarbystės erdvė "Spiečius" pristatė socialinio verslo platformą, socialinio verslo iniciatoriams ir galimiems vykdytojams. 

Į diskusiją buvo pakviesti ir Rokiškio rajono vietos veiklos grupės atstovai, kurie savivaldybėje pirmieji per savo strategiją inicijuoja socialinius verslus. 

Apie socialinio verslo reglamentavimą ir situaciją Lietuvoje pasakojo Socialinio verslo asociacijos vadovė Viktorija Bražiūnaitė. (Pranešimas - spausti čia).

Apie sociainių verslininkų platformą pasakojo Inovacijų agentūros socialinio versslo projektų vadovė Simona Uvarovaitė. (Pranešimas - spausti čia).

Rokiškio rajono vietos veiklos grupės patirtis įgyvendinant Rokiškio kaimo strategiją pristatė VPS administravimo vadovė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė. (Pranešimas - spausti čia).

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai