Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Bendruomenėse“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: rokiskiovvg@gmail.com

ES piliečiams. Seminarai provokuoja veikti

Sausio 24-ąją Panevėžyje vykusiame programos Europa piliečiams seminare dėl šių matų projektinių paraiškų surinkimo ne tik daug kalbėta apie taisyklių reikalavimus, bet nemažai dėmesio skirta aptarti įgyvendintų projektų idėjoms.

R.Stankevičiūtė-Vilimienė (kairėje) su „Novi Homines“ įkūrėja Ieva Jasaityte. Helenos Simonaitienės foto.

 

ES piliečiams projektų, kuriuos galėtų teikti savarankiškai nevyriausybinės organizacijos,  surinkimas suplanuotas kovo 1-ąją. Savo projektinę patirtį papasakojo asociacijos „Novi Homines“ įkūrėja Ieva Jasaityte (projektas „Nuteistieji: dabarties problemos ir indėlis į Europos Sąjungos ateitį“). Pasak VVG pirmininkės Raimondos Staneivičiūtės-Vilimienės, išklausius pavyzdžių, neatrodo, kad projektai neįkandami, tačiau gąsdina kofinansavimo privalomas reikalavimas ir buvusi patirtis – VVG yra aplikavusi į šią programą. Taip pat, reikia, kad idėja suburtų žmonių komandą, o laiko tėra 1 mėnuo.

2017-01-24

 

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai