Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Bendruomenėse“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Europos dieną šventė Gireišiuose

Panemunėlio ir Kamajų žmonės Europos dieną šventė iš anksto Struvės lanko Gireišių punkte. Panemunėlio kraštui ši diena ir ši vieta tampa tradicine kalendorine švente. Struvės lanko punktas yra vienintelis rajone paminklas, kurį saugo UNESCO, ir Panemunėlio žmonės pelnytai gali tuo didžiuotis. Šis paminklas sieja 10 Europos valstybių.

Šiemet Panemunėlis oriai neša Mažosios kultūros sostinės vėliavą, todėl ir Europos diena paminėta išskirtinai sutelkus visas kultūrininkų bei bendruomenininkų pajėgas. Šeštadienį Gireišiuose netrūko bendrystės džiaugsmo, Europos vėliavų spalvų ir tikros šventės šėlsmo.

Apie tai plačiau fotoreportaže pasakoja portalas "Gimtasi Rokiškis" (spausti čia).

xxx

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai