Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Interesų derinimas - mokymai apie praktikas

VVG tinklo iniciatyva, birželio 3 d. vyko nuotoliniai mokymai vietos veiklos grupių valdymo organų nariams, darbuotojams tema "Viešųjų ir privačių interesų derinimas". Mokymus vedė Vyriausios tarnybinės etikos komisijos specalistas Artūra Paliušis.

VVG, nepaisant to, kad tai yra nevyriausybinės organizacijos, veikloje interesų derinimo nuostatos yra labai svarbus veiksnys. Darbuotojai, vadovai, valdybų nariai, kaip kad politikai, valstybės tarnautojai, turi prievolę ir viešai deklaruoja interesus, o pati organizacija kontroliuoja, kad šis procesas būtų vykdomas ir realiai interesai nebūtų painiojami.

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai