Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Bendruomenėse“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: rokiskiovvg@gmail.com

Kultūros DNR nominantai - VVG narių vadovai

Valstybinė kultūros paveldo komisija pakvietė teikti nominantus apdovanojimams „Paveldo DNR“, kuriais bus pagerbti labiausiai kultūros paveldo srityje pasižymėję žmonės, geriausiai tvarkomi objektai ir sėkmingiausios iniciatyvos.
Valstybinei kultūros paveldo komisijai Rokiškio savivaldybės administracija pateikė:

  • Eimutis Novikas, Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios kunigas, Rokiškio dekanato dekanas. Labai atsakingas, novatoriškas įgyvendinantis projektus ir daug dėmesio skiriantis visam Rokiškio bažnyčios kultūros paveldo išsaugojimui bei jo pažinimui ir pateikimui visuomenei.
  • Jolanta Vygėlienė- Kamajų kaimo bendruomenės pirmininkė, VVG nario vadovė, už kruopštų, atsakingą darbą įgyvendinant, įkuriant unikalų poeto ir kunigo Antano Strazdo muziejų, Kamajų šv. Kazimiero bažnyčios šventoriuje esančioje koplyčioje.
  • Vladimiras Tokarevas -Pandėlio miesto bendruomenės pirmininkas, VVG nario vadovas, už didelius savo apimtimis ir reikšme svarbius aplinkos tvarkymo darbus pritaikant ir prižiūrint Pandėlio dvaro sodybos parką.

.

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai