Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Projektų atranka: patvirtinta 6 - ojo kvietimo projektų nauda

VI kvietimo "Rokiškio kaimo strategijai 2014-2020" įgyvendinti 4 iš 5 projektai prerėjo vietos veiklos grupės atrankos komiteto filtrą ir buvo pripažinti kokybiški bei pasieksiantys pakankamą naudą. Dabar prasidė šių projektų tinkamumo vertinimo etapas.

Projektų atrankos komitetui buvo teikti 4 iš 5 projektai. Vieno projekto teikėjai projekto vertinimą nutraukė ir pateikė atsisakymą. Išsamiau su projekto atrankos komiteto išvadomis galima susižainti VVG internetinės svetainės VI kvietimo rubrikoje "Projektų atrankos komiteto posėdžio 2020-11-18 protokolo Įsakymas ir jo priedas" (spausti čia).

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai