Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Bendruomenėse“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

VVG renka verslo pradžios projektus

Šiandien, sausio 20 d. prasidėjo vietos veiklos grupės kvietimas teikti verslo pradžios projektus "Rokiškio kaimo strategijai 2014-2020" įgyvendinti. Šio kvietimo projektai bus renkami vieną mėnesį iki vasario 22 d. 

 

Kvietimo informacija (spausti čia).

Strategijos administravimo vadovė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė sakė, kad pagal susidomėjusių ir besikreipiančių su klausimais asmenų skaičių, galima numanyti, jog kvietimas įvyks ir konkursas dėl finansavimo bus.

Taip pat šio pavasario planuose jau dėliojamas XIV kvietimas verslo plėtros projektams. Vienam projekto vykdytojui atsisakius projekto, susidarė šių projektų grupėje lėšų likutis. Numatoma kvietimą pakviesti per vasario - kovo mėnesius. Jis atidėliojamas laukiant pasikeitusių taisyklių dėl naujų ekonominio gyvybingumo rodiklių taikymo iš strategijų finansuojamuose projektuose.

 

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai