Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


VYKSTA. VI kvietimas teikti vietos projektus pagal VVG strategijos priemones: "Ūkio ir verslo plėtra", "Kultūros ir gamtos paveldas" bei "Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas". Projektai renkami nuo rugsėjo 1 iki spalio 6 d. KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Kairelių kaimo bendruomenės pirmininkei – garbės pilietės vardas

Kairelių kaimo bendruomenės pirmininkei ir ūkininkei Danutei Vaičiulienei suteiktas garbingas Obelių krašto garbės pilietės vardas. Vardo suteikimas ir priklausančios regalijos jai įteiktos per tradicinę šventę „Obelinė 2020“.

"Gimtojo Rokiškio" archyvo foto

D.Vaičiulienė rūpinasi kaimo gyventojais, visuomeniniais pagrindais rašo projektus, šiuo metu vykdo  socialinio verslo projektą. Iš projektinių lėšų bendruomenė pasodino ir augina braškes, įsigijo traktorių ir priekabą, remontuoja pastatą – parduotuvę, kur bus sandėliuojamos braškės bei  sezono metu į 1,75 etato įdarbins vietos gyventojus. Ceremonijos metu ji teigė, kad niekada nedirbusi dėl pinigų bei garbės, o jos nuopelnai nėra vien asmeniniai, nes dirbta komandoje – su seniūnija, savivaldybe, Vietos veiklos grupe, bendruomene, šeima.

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai