Projektai įvertinti ir teikiami komitetui
Gegužės 25 d. pasibaigę du VVG strategijos kvietimai VVG lūkesčius išpildė tik iš dalies - viešųjų paslaugų projektų sulaukta dviejų, kurių poreikis beveik visa kvietimui suplanuota suma, o štai socialinio verslo projektų iš nevyriausybininkų negauta.
Abu viešųjų paslaugų projektus VVG vertintojai jau įvertino ir teiks vietos veiklos grupės projektų atrankos komitetui. Posėdis planuojamas birželio 10 d.
VVG valdybai panašu, kad teks ne tik apsvarstyti teikiamus viešųjų paslaugų projektus, bet aptarti ir strategijos įgyvendinimo keblumus. Mat Žemės ūkio ministerijos iniciatyva yra keičiamos Strategijų taisyklės, pagal kurias viešųjų paslaugų priemonės su 95 proc. intensyvumu nebeliks. "Rokiškio kaimo strategijoje 2023-2029" - ši priemonė yra viena iš trijų, jos rodikliai nepasiekti.
Pasak strategijos vadovės Mildos Ulevičienės, su valdyba teks grįžti prie strateginių tikslų analizės ir efektyviausių sprendimų, nors laiko iki strategijos įgyvendinimo pabaigos liko vos 3 metai.







































.jpg)
