Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Bendruomenėse“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

VVG anketa - prašome pildyti kad kartu kurtume strategiją
Naujienos, 2022-09-30

 

Visus Rokiškio krašto žmones maloniai prašome užpildyti naujojo laikotarpio strategijai parengti sukurtą ANKETĄ (spausti čia)
Skaityti daugiau

Valdyboje apie naują strategiją
Naujienos, 2022-09-29

Rugsėjo 29 d. VVG valdyba patvirtino naujos kaimo strategijos rengimo planą, taip pat apklausos anketą ir darbo grupes.

Naujai strategijai parengti 2022-08-10 NMA patvirtino Rokiškio rajono vietos veiklos grupės parengiamosios paramos projektą ir skyrė 20 tūkst. Eur finansavimą. Žemės ūkio ministerija dar neturi atsakymo, iki kada turi būti pateikta strategija - aišku tik, kad kitų metų pavasarį, akcentavo VVG pirmininkė ir naujosios strategijos vadovė Milda Ulevičienė.

Skaityti daugiau

Dviračių takai jungs gyvenvietes su Rokiškiu
Naujienos, 2022-09-21

Susisiekimo ministerija pristatė iki 2035-ųjų nacionalinės dviračių ir pėsčiųjų kuriamos infrastruktūros plėtros žemėlapį. 

 

 

Skaityti daugiau

Apie Strategijos pasiekimus "Rokiškio Sirenoje"
2022-09-12, Naujienos

Apie "Rokiškio kaimo Strategijos 2014-2020" įgyvendinimą su laikraščio "Rokiškio Sirena" žurnaliste Rita Grigaliene kalbėjosi Rokiškio rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Milda Ulevičienė. 

 

Valentino Morkūno foto.

Interviu skaitykite čia.

Skaityti daugiau

GNTV reportažas apie Duokiškio kiškius

GNTV televizija sukūrė reportažą apie Duokiškį ir kiškių muziejų. Duokiškio bendruomenės pirmininkė Giedrė Dagienė pasakoja apie kolekcijos atsiradimo aplinkybes, eksponatus.

Kviečiame pasižiūrėti čia.

Kuc kuc Kamajuos

Spalio 7-9 dienomis Kamajuose - tradiciniai Kuc Kuc Kamajuos. 

Lietuva minėjo Prezidento jubiliejų

"A.M.Brazauskas neslėpė savo meilės Rokiškiui. „Jaučiu sentimentus Rokiškiui. Aš visuomet džiaugiuosi, didžiuojuosi, žinodamas, kad esu gimęs Rokiškyje, prisimenu tą namą, kur gimiau, tą vietą, tą kampą, kuriame stovėjo mano lova. Dar gyvos kūdikystės, vaikystės emocijos", "Respublikos" portale reportaže "Algirdo M. Brazausko rekordų greičiausiai niekas nepakartos" apie Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko paminėjimo renginius parašė irgi kraštiesti žurnalistas Danas Nagelė, prisimindamas ir kadaise įvykusį pokalbį (visą reportažą skaityti - spausti čia).

Rugsėjo 22 d. minint iškilaus kraštiečio Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataro, Prezidento, Seimo pirmininko, XII ir XIII vyriausybių vadovo Algirdo Mykolo Brazausko gimimo metines - jam būtų sukakę 90 metų, Seimo galerijoje atverta fotografijų paroda „Tarp dviejų epochų: Algirdui Mykolui Brazauskui - 90", vyko minėjimai Seime ir Valdovų rūmuose.

Minėjimas Valdovų rūmuose (spausti čia)

XX a.: jie kūrė Lietuvą ir Rokiškio kraštą

Bankomatai miesteliuose

Pagal bankų memorandumą ne tik Rokiškyje, bet ir kituose Rokiškio rajono savivaldybės miestuose - Obeliuose, Pandėlyje bei Juodupės gyvenvietėje jau atidaryti bankomatai.

XX a.: jie kūrė Lietuvą ir Rokiškio kraštą

Turtas: atliktas masinis vertinimas

Registrų centras atliko Nekilnojamojo turto masinį vertinimą, parengė ataskaitas ir kviečia dalyvauti viešame svarstymą rugsėjo 19-30 dienomis. Apie galimybę pareikšti pastabas ir pasiūlymus bus skelbiama interneto svetainėje registrucentras.lt

Prenumeruoti

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai